Pojedeš s námi?

Proč jet na Seznamovák?

Protože je to jedinečná příležitost jak poznat nové kámoše a spolužáky ještě před začátkem studia!

Seznamovák ti umožní získat informace a tipy, které ti usnadní studium a umožní ti nahlédnout pod pokličku JU, ze strany těch nejpovolanějších, tedy studentů vyšších ročníků a ostřílených pardálů

 

Co se dozvím o škole?

Ukážeme ti a vysvětlíme studijní předpisy, informační systém, harmonogram výuky apod. A přijde určitě i na “špeky”, perličky a různé vychytávky, které Ti celé studium usnadní

 

V neposlední řadě Ti pak i při studiu budeme celeou dobu k dispozici

 

Seznámím se dobře se svými spolužáky z fakulty?

Buď si tím jist! Organizace na místě je sestavena logicky tak, aby byla pro vás co nejpříjemnější. Na seznamovací hry budete rozděleni do skupinek (max. po 20 lidech) podle fakult a oborů, takže se se svými spolužáky stihneš opravdu dobře seznámit. I na ubytování budete rozděleni podle fakult.

 

V rámci celého programu budeš mít možnost poznat spoustu nových kamarádů napříč celou JU, což se ti bude do budoucna velmi hodit.

 

Co si vzít s sebou?

Dobrou náladu především!

Občanský průkaz a kartička zdravotní pojišťovny jsou samozřejmost. Určitě se ti bude hodit i dostatek peněz (případně karta - v kempu se nachází bankomat).

 

Rozhodně si nezapomeň zabalit sportovní oblečení a plavky jelikož areál se nachází přímo u pláže. V případě chladných dnů si vem i něco teplejšího. Doporučujeme zabalit si i spacák, v noci ho určitě uceníš. 

 

Mohou jet i kamarádi, přítel/přítelkyně?

Samozřejmě mohou. Stačí, když to uvedeš do přihlášky

 

Je v areálu připojení k internetu?

Jasně, celý kemp je pokrytý WiFi signálem s internetem zdarma takže si nové spolužáky můžeš rovnou přidat na Facebooku. A mimochodem nezapoměň olajkovat naší stránku.

  • instagram
  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
© Copyright 2020 Seznamovák JU