Nejčastější dotazy/ FAQ

Proč jet na Seznamovák?

Protože je to jedinečná příležitost jak poznat nové kámoše a spolužáky ještě před začátkem studia!

Seznamovák ti umožní získat informace a tipy, které ti usnadní studium a umožní ti nahlédnout pod pokličku JU, ze strany těch nejpovolanějších, tedy studentů vyšších ročníků a ostřílených pardálů.

 

Co se dozvím o škole?

Ukážeme ti a vysvětlíme studijní předpisy, informační systém, harmonogram výuky apod. A přijde určitě i na “špeky”, perličky a různé vychytávky, které Ti celé studium usnadní

V neposlední řadě Ti pak i při studiu budeme celou dobu k dispozici.

Jaký je rozdíl mezi Seznamovákem JU, Seznamovákem vol.II a Summer campem?

Seznamovák JU je určen pro prváky, kteří nastupují na naší univerzitu v Akademickém roce 2021/2022.

Summer camp - je určen všem studentům JU a studentům, kteří už s námi na Seznamováku byli a chtějí zažít v letošním roce trochu kultury, sportu a adrenalinových zážitků. 

 

Co akce a covid?

V tuto chvíli připravujeme opatření, která budou v souladu s vládními nařízeními v dobách konání akcí. Prozatím s termíny počítáme a v případě přesunů zejména červnových termínů vás budeme obratem kontaktovat.

Ps.: V loňském roce jsme díky opatřením, která jsme zavedli nad rámec platných, jsme neměli jediný potvrzený případ tohoto onemocnění.

Seznámím se dobře se svými spolužáky z fakulty?

Buď si tím jist! Organizace na místě je sestavena logicky tak, aby byla pro vás co nejpříjemnější. Na seznamovací hry budete rozděleni do skupinek (max. po 20 lidech) podle fakult a oborů, takže se se svými spolužáky stihneš opravdu dobře seznámit. I na ubytování budete rozděleni podle fakult.

V rámci celého programu budeš mít možnost poznat spoustu nových kamarádů napříč celou JU, což se ti bude do budoucna velmi hodit.

 

Mohu jet na více kurzů?

Ano můžeš, měj ale na paměti, že přednost mají studenti, kteří ještě na žádném letos nebyli.

Co si vzít s sebou?

Dobrou náladu především!

Občanský průkaz a kartička zdravotní pojišťovny jsou samozřejmost. Určitě se ti bude hodit i dostatek peněz (případně karta - v kempu se nachází bankomat).

 

Rozhodně si nezapomeň zabalit sportovní oblečení a plavky jelikož areál se nachází přímo u pláže. V případě chladných dnů si vezmi i něco teplejšího. Doporučujeme zabalit si i spacák, v noci ho určitě oceníš. 

 

Mohou jet i kamarádi, přítel/přítelkyně?

Nemohou, akce je určena výhradně studentům Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích.

 

Je v areálu připojení k internetu?

Jasně, celý kemp je pokrytý WiFi signálem s internetem zdarma takže si nové spolužáky můžeš rovnou přidat na Facebooku. A mimochodem nezapomeň olajkovat naší stránku.