top of page
  • Facebook
  • Instagram
357-FB.jpg

Nějaké dotazy? 

Níže naleznete seznam nejčastějších dotazů a odpovědí.

Proč jet na Seznamovák?

Kurz je určen všem studentům JU vyjma studentů ZSF. No a proč jet? Protože je to jedinečná příležitost jak poznat nové kámoše a spolužáky ještě před začátkem studia!​

Seznamovák ti umožní získat informace a tipy, které ti usnadní studium a umožní ti nahlédnout pod pokličku JU, ze strany těch nejpovolanějších, tedy studentů vyšších ročníků a ostřílených pardálů.

Proč jet na Úvodní soustředění ZSF JU?

V rámci kurzu pro ZSF JU se budou konat zápisy do studia. Kurz je určen jen a pouze studentům ZSF. Program je upraven pro potřeby fakulty. Kromě jiného se zde potkáš s vedoucími studijních programů, kteří ti řeknou vše důležité pro zvládnutí studia včetně informací k povinným praxím apod. Samozřejmě se těš na skvělý program plný sportu, kultury i adrenalinu. 

Co se dozvím o škole?

Ukážeme ti a vysvětlíme informační systém STAG, aplikaci STUDUJU, harmonogram výuky apod. A přijde určitě i na “špeky”, perličky a různé vychytávky, které Ti celé studium usnadní

 

V neposlední řadě Ti pak i při studiu budeme celeou dobu k dispozici.

 

Seznámím se dobře se svými spolužáky z fakulty?

Buď si tím jist! Organizace na místě je sestavena logicky tak, aby byla pro vás co nejpříjemnější. Na seznamovací hry budete rozděleni do skupinek (max. po 20 lidech) podle fakult a oborů, takže se se svými spolužáky stihneš opravdu dobře seznámit. I na ubytování budete rozděleni podle fakult.

 

V rámci celého programu budeš mít možnost poznat spoustu nových kamarádů napříč celou JU, což se ti bude do budoucna velmi hodit.

 

Co si vzít s sebou?

Dobrou náladu především!

Občanský průkaz a kartička zdravotní pojišťovny jsou samozřejmost. Určitě se ti bude hodit i dostatek peněz (případně karta - v kempu se nachází bankomat).

 

Rozhodně si nezapomeň zabalit sportovní oblečení a plavky jelikož areál se nachází přímo u pláže. V případě chladných dnů si vem i něco teplejšího. Doporučujeme zabalit si i spacák, v noci ho určitě oceníš. 

Pokud jsem jel minulý rok mohu jet znovu ?

Ano, pokud se ti minulý rok natolik líbil určitě můžeš.

 

Mohu jel s kamarádem/ přítelkyní mimo školu?

 

Ne, akce je výhradně pro studenty JU.

bottom of page